Zubní ordinace 720 970 906

MUDr. Ivana Vičánková

přijmáme nové pacienty

MUDr. Ivana Vičánková

Praktická zubní lékařka

Jmenuji se Ivana Vičánková a zubní lékařství jsem vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Průběžně se stále vzdělávám, abych vám, svým pacientům, mohla nabídnout nejnovější trendy v oboru.

Pracovala jsem na vysoce odborných a prestižních klinikách v Brně a na Uherskohradišťsku, ale mým snem vždy byla vlastní praxe. Jsem proto velmi ráda, že od února 2017 vám mohu poskytovat své znalosti a služby v krásné nové ordinaci v Obchodní ulici v Uherském Hradišti.

Naším cílem je být zařízením rodinným, tedy ošetřovat a vychovávat v péči o zuby jak rodiče, tak děti. Příjemné prostředí spolu s citlivým a individuálním přístupem k vám pacientům by mělo vést ke společnému cíli: pro vás ke spokojenosti a pohodě, pro nás k radosti z krásné a profesionálně odvedené práce.

Zubařina je mi koníčkem. Mým cílem je, abyste z naší ordinace odcházeli nejen se zdravými zuby, ale také s úsměvem a spokojení. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím