Zubní ordinace 720 970 906

MUDr. Ivana Vičánková

přijmáme nové pacienty

o nás

Jmenuji se Ivana Vičánková a zubní lékařství jsem vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Průběžně se stále vzdělávám, abych vám, svým pacientům, mohla nabídnout nejnovější trendy v oboru.

Pracovala jsem na vysoce odborných a prestižních klinikách v Brně a na Uherskohradišťsku, ale mým snem vždy byla vlastní praxe. Jsem proto velmi ráda, že od února 2017 vám mohu poskytovat své znalosti a služby v krásné nové ordinaci v Obchodní ulici v Uherském Hradišti.

Naším cílem je být zařízením rodinným, tedy ošetřovat a vychovávat v péči o zuby jak rodiče, tak děti. Příjemné prostředí spolu s citlivým a individuálním přístupem k vám pacientům by mělo vést ke společnému cíli: pro vás ke spokojenosti a pohodě, pro nás k radosti z krásné a profesionálně odvedené práce.

Zubařina je mi koníčkem. Mým cílem je, abyste z naší ordinace odcházeli nejen se zdravými zuby, ale také s úsměvem a spokojení. 


Jmenuji se Romana Holujová, vystudovala jsem střední zdravotnickou školu v Kroměříži v roce 2006. Mám praxi 8 let u křesla a rok na rehabilitačním oddelení nemocnice UH. Od ledna 2022 se budete se mnou setkávat v ordinaci MUDr. Vičánkové.

 

 

 

 

 

 


Jmenuji se Barbora Kolářová, vystudovala jsem obor zubní technik na zdravotní škole Merhautova Brno. Více mě ale zaujala práce asistence u křesla, proto jsem úspěšně absolvovala kurz zubní instrumentářky a již od ukončení studia na střední škole se věnuji práci sestřičky. Od ledna 2020 jsem pravou rukou paní doktorky Vičánkové v ordinaci Zubíme se.

 

 

 

 


Jmenuji se Veronika Radochová a obor dentální hygienistka jsem vystudovala na Vyšší odborné zdravotnické škole v Brně. Již během studia jsem absolvovala mnoho stáží a workshopů týkajících se i všeobecného zubního lékařství, parodontologie, implantologie a ortodoncie. Obor dentální hygiena mě okouzlil, baví mě se v něm stále vzdělávat a zdokonalovat. Od roku 2020 se na Vás budu těšit v ordinaci Zubíme se a spolu s celým dentálním týmem se budeme starat o Váš zdravý a krásný úsměv.

Mnozí z Vás se s ní můžete potkat na křesle v obvyklých ordinačních hodinách - středa 7-11 30 a čtvrek 14-18hod., a každý pátek 12-16 30 na tel č. 720 970 906.

 

 

 


Jmenuji se Karolína Vaculíková, DiS.a jsem dentální hygienistka. Obor dentální hygienistka jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Praze. Od roku 2017 pracuji zde, v ordinaci Zubíme se, a spolu s celým týmem se staráme o Váš zdravý a krásný úsměv.

Dentální hygiena je obor hlavně preventivní, záleží nám především na zdravém chrupu a proto spolupráce s dentální hygienistkou je pro nás velmi důležitá.

Z návštěvy dentální hygieny nemusíte mít žádné obavy. Společnými silami najdeme způsob, jak o Vaše zuby pečovat bezbolestně, s láskou a pečlivostí.

Karolínka se momentálně věnuje mateřským povinnostem. Moc jí to přejeme a těšíme se, až se vrátí do pracovního provozu.

 


 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím