Zubní ordinace 720 970 906

MUDr. Ivana Vičánková

přijmáme nové pacienty

o nás

Jmenuji se Ivana Vičánková a zubní lékařství jsem vystudovala na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Průběžně se stále vzdělávám, abych vám, svým pacientům, mohla nabídnout nejnovější trendy v oboru.

Pracovala jsem na vysoce odborných a prestižních klinikách v Brně a na Uherskohradišťsku, ale mým snem vždy byla vlastní praxe. Jsem proto velmi ráda, že od února 2017 vám mohu poskytovat své znalosti a služby v krásné nové ordinaci v Obchodní ulici v Uherském Hradišti.

Naším cílem je být zařízením rodinným, tedy ošetřovat a vychovávat v péči o zuby jak rodiče, tak děti. Příjemné prostředí spolu s citlivým a individuálním přístupem k vám pacientům by mělo vést ke společnému cíli: pro vás ke spokojenosti a pohodě, pro nás k radosti z krásné a profesionálně odvedené práce.

Zubařina je mi koníčkem. Mým cílem je, abyste z naší ordinace odcházeli nejen se zdravými zuby, ale také s úsměvem a spokojení. 


Jmenuji se Andrea Turečková a jsem zdravotní sestra. Mám 15 let praxe, zejména s dětskými pacienty. Od února se budu podílet na zdokonalování vašeho úsměvu v ordinaci Zubíme se.

 

 

 

 

 

 


Jmenuji se Karolína Vaculíková, DiS.a jsem dentální hygienistka. Obor dentální hygienistka jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Praze. Od roku 2017 pracuji zde, v ordinaci Zubíme se, a spolu s celým týmem se staráme o Váš zdravý a krásný úsměv.

Dentální hygiena je obor hlavně preventivní, záleží nám především na zdravém chrupu a proto spolupráce s dentální hygienistkou je pro nás velmi důležitá.

Z návštěvy dentální hygieny nemusíte mít žádné obavy. Společnými silami najdeme způsob, jak o Vaše zuby pečovat bezbolestně, s láskou a pečlivostí.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím