Zubní ordinace 720 970 906

MUDr. Ivana Vičánková

přijmáme nové pacienty

reference

Radka Š.

Chodila jsem s dcerami k paní doktorce Vičánkové (dříve Plankové) ještě do Aldenty v Brně a byla to první zubařka, ke které se obě moje dcery (tehdy 5 a 10let) vyloženě těšily na další návštěvu a já byla nesmírně vděčná za její trpělivost, příjemné vystupování a především za její profesionalitu a skvěle odvednou práci.Její odchod do Uherského Hradiště mladší dcera obrečela . Letos v roce 2010 jsme se s paní dotorkou setkaly opět po nějaké době (při jejím zástupu v Blackdentu) a jsem za to opravdu vděčná. Naučila moje dcery nebát se zubařů a k zubaři se těšit! Vřele doporučuji všem !!!

 

Jakub N.

S paní doktorkou Vičánkovou jsem se poprvé setkal v lednu 2007 v Brně, Dostal jsem se k ní kvůli špatným hygienickým návykům i nepříjemným zkušenostem s předchozími zubaři (ke kterým jsem raději nechodil) se zuby v katastrofickém stavu a to ve svých 20ti letech! Kromě většiny stoliček prolezlých kazem jsem měl horní levou pětku kazem prolezlou téměž až ke dřeni čelisti (a to s otevřenou dírou v zubu, do kterého mě neustále lezlo jídlo). Kromě bolesti s tímto zubem mě hrozila i otrava krve (což jsem do té doby nevěděl) a moje původní doktorka by vše vyřešila zaplombováním standartní plombou (již napotřetí!). Díky Bohu jsem se však dostal do rukou paní doktorky Plankové!
Ačkoliv léčba trvala několik měsíců vše jsme nakonec dostali moderními metodami do velmi dobrého stavu a můj úsměv dnes vypadá velice pěkně (ačkoliv jsme v něm museli spoustu zoubků spravit :). Pokud se nebojíte změny k lepšímu, určitě paní doktorku mohu doporučit! Kromě profesionální péče mohu ocenit i vynikající a příjemný přístup. Vděčný pacient Jakub N.

 

Anonym

S paní doktorou jsem velice spokojená, ochotný přástup a hlavně bezbolestné ošetření, žádné "to se dá vydržet" jako u jiných lékařů. Mají i krátké objednací doby a paní doktorka vše ochotně vysvětlí.

 

Natalia

Paní doktorka je příjemná, vše mi vysvětlila a poradila.

 

Ála

Paní doktorku znám ještě z jejího brněnského působiště. Je příjemná, ohleduplná, všechno pěkně vysvětlí. Dala mi dohromady zuby poničené "péčí" předchozí zubařky.

 

JF

Velmi mila a sikovna pani doktorka. Dobre vrta a pritom ma pekny usmev. Jako jedina dokazala, ze se k zubari tesim :)

 

David Zámečník

Dobrý den
nepsal bych, kdyby jsem neměl jiné zkušenosti s jinými zubaři a bral práci Mudr.Plankové jako standard. Práci jako laik samozřejmě nemůžu opravdu soudit, mám namysli lidskost, přístup, komunikaci... Protože jsem prošel nejednou ordinaci, vím jak se člověk může cítit, když bere za kliku u zubaře. S pozdravem David Zámečník

 

Lucie Zemánková

Děkuji paní doktorce za profesionální přístup a záchranu toho, co už každý odepsal.Děkuji a těším se na další návštěvu :)

 

Jiří Š.

Doporučuji, ale už ordinuje v Uherském Hradišti.Jen tak dál.

 

Anonym

Kvalitní práce,velmi příjemné jednání s pacientem.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím